Fantastyczna grywalizacja w bibliotece

biblioteka
Czas czytania: 1 min.

Międzyplanetarny wyścig

Międzyplanetarny wyścig to nazwa wydarzenia grywalizacyjnego w bibliotece Fantasmagoria na warszawskiej Woli (ul. Młynarska 35a).

Termin: 1 września – 30 listopada 2016 r.

Kto może wziąć udział? Każdy. Nie ma wymogu bycia zameldowanym na Woli, żeby się zapisać do biblioteki. Trzeba być czytelnikiem wolskich bibliotek by brać udział w grywalizacji.

Jak zdobywać punkty? Na pewno wypożyczając książki i przychodząc na wydarzenia. A wydarzenia to nie tylko Dyskusyjny Klub Książki.

Pierwszy grywalizacyjny DKK będzie 30 września, a tematem będzie cykl Fabryczna Zona wydawnictwa Fabryka Słów. To właśnie na ten DKK sięgnąłem po Stację Nowy Świat Bartka Biedrzyckiego a wkrótce przeczytam też Kompleks 7215.

Do zobaczenia na grywalizacji!

PS. Przeczytaj regulamin grywalizacji.

PS. 2 Jeśli chcesz śledzić wydarzenia grywalizacyjne, a nie możesz wziąć udziału, polecam śledzenie strony Fantasmagorii na Facebooku.

3 thoughts on “Fantastyczna grywalizacja w bibliotece

    1. Na poprzedniej edycji spotkałem fajne osoby i nawiązaliśmy bliższe kontakty. 🙂 Nie czekaj aż zorganizują, pójdź do biblioteki i opowiedz im o grywalizacji. Powiedz, że jako czytelniczka chciałabyś wziąć udział w czymś takim. 🙂 Uzupełniłem wpis o linki, jak coś.

      Jeśli masz jakieś pomysły lub sugestie (np. jaką nowość chciałabyś przeczytać, masz pomysł na wydarzenie, masz uwagi do wydarzenia), podziel się nimi z biblioteką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *